دانشگاه نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک

آنچه در این مقاله مطالعه خواهید کرد:

دانشگاه نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک (UNB) یک موسسه عمومی کانادایی است که در فردریکتون واقع شده است و یکی از قدیمی ترین موسسات انگلیسی زبان در کانادا که در سال 1785 تاسیس شده است. UNB در سراسر جهان به دلیل ارائه آموزش در کلاس جهانی با یک تجربه دانشگاهی کوچک مشهور است و به ویژه برای تحصیلات STEM خود در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شناخته شده است.

دانشگاه نیوبرانزویک یک دانشگاه دولتی قابل توجه است که دارای دو پردیس اصلی است. دانشگاه نیوبرانزویک توسط یک گروه هفت نفره وفادار که پس از انقلاب آمریکا ایالات متحده را ترک کردند، تأسیس شد. دانشگاه نیوبرانزویک طی سالیان متمادی توسعه چشمگیری داشته است و بسیاری از ساختمان های دانشگاه از صنعتگران و اهدا کنند گان برتر بودجه دریافت کرده اند.

UNB همچنین چندین امکان و خدمات علمی و غیر آکادمیک به دانشجویان از جمله کتابخانه، مسکن، امکانات ورزشی، کمک های مالی و یا بورسیه تحصیلی، تحصیل در خارج از کشور و برنامه های تبادل، دوره های آنلاین و فرصت های یادگیری از راه دور و همچنین خدمات اداری به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشگاه نیوبرانزویک تعداد زیادی از وزرای کابینه فدرال کانادا از جمله سر جان داگلاس هازن، ویلیام پاگسلی و جرالد مریتهو، بسیاری از نخست وزیران نیوبرانزویک مانند فرانک مک کنا و بلین هیگز، دو قاضی دادگاه عالی کانادا را آموزش داده است. اسوالد اسمیت قلاب دوزی و جرارد لا جنگل و همچنین هنرمندان و نویسندگان برجسته. UNB با جنبش کنفدراسیون شاعران ارتباط داشت. Bliss Carman و Sir Charles GD Roberts دانش آموختگان بودند.

 

دانشگاه نیوبرانزویک

دانشکده ها و گروه های دانشگاه نیوبرانزویک

UNB دارای بهترین نسبت های دانشجو و استاد در دانشگاه های جامع کانادا است. این کلاس جهانی با یک تجربه دانشگاهی کوچک ارائه می دهد. همه دوره ها و برنامه ها از طریق بخش های مختلف دانشگاهی و دانشکده های زیر دانشگاه نیوبرانزویک ارائه می شود. در زیر برخی از دانشکده ها و گروه های UNB آورده شده است:

 • دانشکده هنر
 • دانشکده کسب و کار
 • دانشکده علوم کامپیوتر
 • دانشکده جنگل داری و مدیریت محیط زیست
 • دانشکده حرکت شناسی
 • دانشکده مطالعات حقوق و رهبری
 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده علوم پایه
 • دانشکده مدیریت
حتما بخوانید:  معرفی لیست 10 دانشگاه مهندسی کانادا برای تحصیل در سال 2021

 

دانشکده ها و گروه های دانشگاه نیوبرانزویک

رتبه بندی دانشگاه نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک یکی از قدیمی ترین موسسات انگلیسی زبان در کانادا است و در فردریکتون، نیوبرانزویک واقع شده است. توسط چندین آژانس رتبه بندی ملی و بین المللی در بالاترین رتبه قرار گرفته است. رتبه بندی دانشگاه نیوبرانزویک براساس چندین فاکتور از جمله میزان اشتغال، تعالی پژوهشی، بودجه و وقف ، اعتبار و غیره اعطا می شود. برخی از رتبه بندی های دانشگاه نیوبرانزویک که توسط آژانس های مختلف رتبه بندی اعطا می شود در زیر آورده شده است:

 • توسط مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان در 1000 موسسه برتر جهان قرار گرفته است.
 • رتبه 27 در کانادا توسط مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهانی
 • دانشکده تجارت در UNB توسط لیگ پالمز رتبه 7 را دارد.
 • در میان 50 دانشگاه تحقیقاتی برتر کانادا قرار گرفته است.

 

رتبه بندی دانشگاه نیوبرانزویک

دوره های تحصیلی دانشگاه

دوره های تحصیلی در دانشگاه نیوبرانزویک در ترم های پاییز، زمستان و تابستان برگزار می شوند. متقاضیان بین المللی باید نمره آزمون مهارت زبان انگلیسی از جمله IELTS / TOEFL / CAEL / PTE یا CanTest را برای اخذ پذیرش ارائه دهند. هزینه درخواست UNB برای دانشجویان بین المللی 125 دلار است. مهلت درخواست برای اکثر برنامه های کارشناسی 31 مارس است. در زیر مدت مهلت مناسب برای درخواست در Univ New Brunswick است:

 • ترم پاییز: اول ژوئن
 • ترم زمستان: اول اکتبر
 • ترم تابستان: 1 فوریه

 

دوره های تحصیلی دانشگاه نیوبرانزویک

هزینه های تحصیل در دانشگاه نیوبرانزویک

هزینه های تحصیل در UNB برای دانشجویان داخلی و بین المللی متفاوت است. هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی به طور متوسط ​​20830 دلار در سال است. برای یک سال تحصیلی که از سپتامبر شروع می شود و در آوریل پایان می یابد ، شهریه دانشگاه نیوبرانزویک در محدوده 7،270 – 12،870 دلار برای دانشجویان کارشناسی ارشد است. در زیر میانگین شهریه دانشجویان بین المللی در UNB در مقاطع مختلف تحصیلی را پیدا کنید:

 • هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی برای دانشجویان بین المللی در پردیس فردریکتون 7،270 تا 12،870 دلار است.
 • هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی برای دانشجویان بین المللی در پردیس سنت جان 7،270 تا 8،580 دلار است.
حتما بخوانید:  معرفی و بررسی بهترین دانشگاه های بریتیش کلمبیا کانادا

 

هزینه های تحصیل در دانشگاه نیوبرانزویک

کمک مالی و بورس تحصیلی دانشگاه

دانشگاه نیوبرانزویک به دانشجویان بین المللی واجد شرایط برای ادامه تحصیل در UNB کمک مالی می کند. دانشجویان بین المللی باید برای تحصیل در UNB پذیرفته شوند تا واجد شرایط بورسیه تحصیلی باشند و بر اساس پیشرفت تحصیلی به آنان بورسیه تعلق می گیرد. این دانشگاه انواع مختلفی از حمایت مالی را به متقاضیان بین المللی ارائه می دهد. برخی از این کمک ها شامل وام، کمک هزینه و بورس تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین المللی است.

بورس های تحصیلی ارائه شده بر اساس برتری تحصیلی دانشجو و همچنین نیاز مالی است. پیشنهاد می شود متقاضیان برنامه های بورس تحصیلی را حداکثر تا اول مارس ارسال کنند تا بتوانند به گزینه متنوعی برای بورس تحصیلی دسترسی داشته باشند. برخی از دوره های دانشجویی ارائه شده توسط موسسه به شرح زیر است.

 1. بورس های تحصیلی ورودی: برای متقاضیان کانادایی و بین المللی که برای اولین بار در یک دوره کارشناسی در موسسه ثبت نام می کنند، در دسترس است. مبلغ اعطا شده بین 500 تا 52،000 CAD است و باید حداکثر تا 1 مارس اعمال شود.
 2. بورس تحصیلی Schulich Leaders: هر ساله بر اساس مهارت های رهبری چشمگیر، عملکرد برجسته یا کمک مالی به 2 دانشجوی شایسته اعطا می شود. مبلغ اعطای 100،000 CAD به داوطلبان برنامه مهندسی و 80،000 CAD به دانشجو در یک رشته STEM است.
 3. جایزه دانش پژوهان Beaverbrook: بورس تحصیلی 50،000 CAD برای دانشجویان که موفقیت های تحصیلی، نیاز مالی، عملکرد فوق برنامه فوق العاده یا ویژگی های عالی رهبری را به نمایش می گذارد.
 4. دانشجویان مستمر در UNB می توانند برای دریافت جایزه Sir Howard Douglas یا بورسیه محیط زیست Leslie E. Bruce اقدام کنند.

 

کمک مالی و بورس تحصیلی دانشگاه نیوبرانزویک

مزایای تحصیل در دانشگاه نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک یکی از قدیمی ترین موسسات انگلیسی زبان در کانادا است و به دلیل تحصیلات STEM که به دانشجویان در تجاری سازی فناوری عمیق و توسعه ذهنیت کار آفرینی کمک می کند، مشهور است. در زیر برخی از موارد برجسته ذکر شده است که به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا تصمیم درستی برای ادامه تحصیلات عالی خود در دانشگاه نیوبرانزویک بگیرند:

 • نسبت دانشجو و دانشکده 15: 1 که بهترین نسبت دانشکده در میان دانشگاه های کاناداست.
 • میزان قبولی دانشگاه نیوبرانزویک 75 درصد است
 • 75+ برنامه دانشگاه نیوبرانزویک برای انتخاب
 • UNB 6 مرکز کار آفرینی را در خود جای داده و یادگیری تجربی را در برنامه های دانشگاهی خود ادغام می کند.
 • UNB بیش از 75 برنامه تحصیلات تکمیلی و برنامه کارشناسی دارد.
 • 14 دانشکده در پردیس های فردریکتون و سنت جان وجود دارد.
 • در هر دانشکده فرصت های یادگیری تجربی وجود دارد.
 • UNB اولین برنامه مهندسی، برنامه جنگل داری و دانشکده علوم کامپیوتر کانادا است.
 • UNB بیش از 3000 کارمند تمام وقت و نیمه وقت شامل اعضای هیئت علمی، پشتیبانی و دانشجو استخدام می کند.
حتما بخوانید:  دانشگاه مونترال

 

مزایای تحصیل در دانشگاه نیوبرانزویک

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 19 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 19 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *