دکتر غلامرضا سلطانفر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور مهاجرتی

254

دکتر غلامرضا سلطانفر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی که دارای ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه وکالت دادگستری بوده و از وکلای خوش نام و برجسته دادگستری و عضو هیات علمی تمام وقت دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی شیراز می باشد با توجه به حوزه مطالعاتی مورد علاقه خود در زمینه فلسفه حقوق، حقوق بشر، حقوق بین الملل و حقوق مهاجرت و بررسی و مطالعات تطبیقی نظام های مختلف حقوقی جهان و اشراف کامل بر موضوعات مهاجرتی و قوانین مهاجرتی و با آگاهی و اطلاع از دانش ناکافی متولیان حال حاضر امور مهاجرتی و مشکلات عدیده ای که متقاضیان مهاجرت با آن مواجه می باشند و اینکه پدیده مهاجرت از موضوعات مبتلا به جامعه بوده و بخش قابل توجهی از جمعیت کشور را درگیر خود نموده است و اینکه بعضا دفاتر مهاجرتی موجود فاقد شناسنامه و هویت قانونی بوده و از فقر دانش حقوقی برخوردار می باشند و نارضایتی فراوانی نزد مردم از عملکرد دفاتر مهاجرتی وجود دارد.

دکتر غلامرضا سلطانفر با درک وضعیت نابسامان امور مهاجرت در کشور عزیزمان ایران و به منظور ارائه خدمات نوین و متفاوت مهاجرتی و بالا بردن سطح اطلاعات و دانش متقاضیان حوزه مهاجرت و اقامت و آشنا نمودن آنان با الزامات و محدودیت ها و آثار قانونی مهاجرت از یک سو و بیان منافع و مزایای مهاجرت و تبیین حقوق مهاجرین از سوی دیگر و در راستای ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی و مهاجرتی و اقامتی و کمک رسانی به متقاضیان مهاجرت اقدام به ثبت موسسه حقوقی مهاجرتی با برند ” رهپویان مهاجر آتی نگر ” نموده است.

موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی نگر که تحت مدیریت و نظارت دکتر غلامرضا سلطانفر قرار داشته و در حال فعالیت می باشد، در حال حاضر یکی از موسسات مهاجرتی فعال، معتبر و قابل اعتماد در حوزه مهاجرت و اقامت بوده که دارای یک رویکرد متفاوت و نوین در حوزه مهاجرت بوده و دارای یک نگرش و استراتژی مشتری مدارانه و توام با صداقت و بدون بزرگ نمایی می باشد و بدون تردید موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی نگر با داشتن دفاتر و تیم حرفه ای فعال و مستقر در تورنتو کانادا و سیدنی استرالیا بهترین موسسه حقوقی -مهاجرتی در جنوب کشور و دکتر غلامرضا سلطانفر وکیل مهاجرتی معتبرترین، قابل اعتماد ترین و پر آوازه ترین وکیل مهاجرتی و مشاور حقوقی و مشاور مهاجرتی در شهر شیراز و منطقه جنوب کشور می باشد.

حضور ایشان در حوزه مهاجرت و تفکرات مثبت و ایده های سازنده ایشان کمک شایانی به حوزه مهاجرت و حقوق مهاجرت نموده و سبب ساختارمندی و قاعده مندی در این عرصه شده و نوید بخش آینده بهتر و افزایش رضایت مندی متقاضیان حوزه مهاجرت و اقامت خواهد شد.

وکیل مهاجرتی دکتر غلامرضا سلطانفر وکیل پایه یک دادگستری
وکیل مهاجرتی دکتر غلامرضا سلطانفر وکیل پایه یک دادگستری

وکیل مهاجرت چه کسی است؟

هر ساله تعداد بیشماری از افراد در سراسر دنیا به دلایل مختلف مهاجرت می‌کنند یا قصد مهاجرت دارند. در صورتی که فرد متقاضی از شرایط‌های مهاجرت، زندگی، اقتصادی و… کشور مقصد خود اطلاعی نداشته باشد، حتما باید با یک وکیل مهاجرتی با تجربه مشورت کند، در غیر این صورت ممکن است پروسه مهاجرت طولانی تر شود یا دچار مشکلاتی شود که زمان و هزینه‌ی زیادی را به فرد متقاضی تحمیل می‌کند.

افرادی که می‌خواهند به صورت کاملا قانونی از کشور خارج شوند و بدون هیچ مشکلی اقامت دائم یا تابعیت کشوری دیگر را دریافت کنند باید با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنند.
انجام امور مهاجرتی برای کشورهایی همچون کانادا، استرالیا و کشورهای حوزه‌ی شینگن برای افرادی که تخصص کافی در زمینه‌ی مهاجرت ندارند ممکن است بسیار دشوار باشد، در چنین شرایطی همانگونه که در دیگر زمینه‌های حقوقی افراد به وکلای دادگستری مراجعه می‌کنند در زمینه مهاجرت نیز باید به وکیل مهارجرتی مراجعه کرد.

ویژگی‌های وکیل مهاجرت

در بسیاری از کشورهای دنیا وکیل مهاجرت، خود شغلی مجزا از دیگر وکلا است و در دوران دانشگاه نیز شاخه‌ای مجزا از رشته‌ی حقوق را تحصیل می‌کنند. اما در ایران وکیل مهاجرت ابتدا باید دارای پروانه‌ی وکالت دادگستری باشد. همچنین باید پروانه‌ی موسسه حقوقی مهاجرتی را نیز به ثبت رسانده باشد. داشتن مجوز حقوق بین الملل و آشنایی با قوانین و مقررات کشورها و سفارتخانه‌ها نیز از دیگر شروط تبدیل شدن به یک وکیل مهاجرتی است.

با رهپویان مهاجر جهانی شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code